Cumpara acum
Prima pagină:

PDF
Descarcă »

Caricatura zilei:

PDF


Anunturi Publicitare Online
Sondaj:

Credeți că pedepsele pentru violatori ar trebui crescute?

Da
Nu
Pedepsele actuale sunt corecte
Nu stiu, nu mă interesează

Comentarii (4) »
Sondaje vechi »

Contact:

Adresa:
Str. Cristian Popisteanu nr. 2-4
Sector 1, Bucuresti
Telefon/Fax:
021.527.19.13
0758.256.441
E-mail:
office@curierul national.ro

trafic@curierul national.ro




Despre noi

Redactie: Bucuresti, sector 1,
Str. Cristian Popisteanu nr. 2-4
Tel. 021.599.55.00 Fax: 021.312.13.00
Tiparit la: Tipografia Curierul National, Bucuresti.

 Director Fondator: VALENTIN STELIAN PAUNESCU

Director General:  

  • Marius Seinea, marius.seinea@gds.ro 

Director Editorial

  • Stefan Radeanu -  stefan.radeanu@curierulnational.ro

Director Economic

  • Roxana Petcu, roxana.petcu@curierulnational.ro 

Director Publicitate/Marketing/Comunicare:

  • Cristian Hatis 
  • BUZZ! PUBLISHING 
  • Tel: 0757.279.306,
  • cristian@buzzpublishing.ro

Trafic/Difuzare:

  • Mihaela Negreanu,
  • Tel: 0758.256.441,
  • trafic@curierulnational.ro

Senior Editor:

  • PROF. UNIV. DR. Valeriu Rapeanu, office@curierulnational.ro

Corespondent la Strasbourg:

  • Maria Capitaine

Editor Coordonator:

  • Andreea Andrei, andreea.andrei@curierulnational.ro

Redactori:

  • Irina Bancila, irina.bancila@curierulnational.ro

Piata artei/corectura:

  • Mihai Gindu, mihai.gindu@curierulnational.ro

DTP

  • Stefan Hancu, dtpcurierulnational@gmail.com
Recomandat Curierul National
Ultimele comentarii:

BORFASII FAC LEGILE IN Ro ! ...
UE, îngrijorată de modificările la Codul Penal

PASTELE SI RUSALIILE CAD MEREU DUMINICA, DECI SCAD ...
Noutăți legislative pentru angajați și angajatori

STATUL AR VINDE TITLURI, DA NU CUMPARA NIMENI ! ...
Teodorovici: Statul a împrumutat 18,6 miliarde lei, de pe piața internă, de la începutul anului

PENSIONARII SI-AU FACUT-O CU MANA LOR:AU VOTAT pes ...
Pensionarii vor primi mai putini bani

Teo do ro vi ci ,,esti roman ma ? Daca ai iesit tu ...
Teodorovici: Statul a împrumutat 18,6 miliarde lei, de pe piața internă, de la începutul anului

Top articole:

Afişează articolele cele mai:
Votate | Comentate | Expediate

Radio Sud

Tipografia de Sud
Orologia Primo minuto

Sumarul ediţiei: