Cumpara acum
Prima pagină:

PDF
Descarcă »

Caricatura zilei:

PDF


Anunturi Publicitare Online
Sondaj:

Cine va fi noul președinte al Federației Române de Fotbal (FRF)?

Răzvan Burleanu
Ionuț Lupescu
Marcel Pușcaș

Comentarii (0) »
Sondaje vechi »

Contact:

Adresa:
Str. Cristian Popisteanu nr. 2-4
Sector 1, Bucuresti
Telefon/Fax:
021.527.19.13
0758.256.441
E-mail:
office@curierul national.ro

trafic@curierul national.ro




Despre noi

Redactie: Bucuresti, sector 1,
Str. Cristian Popisteanu nr. 2-4
Tel. 021.599.55.00 Fax: 021.312.13.00
Tiparit la: Tipografia Curierul National, Bucuresti.

 Director Fondator: VALENTIN STELIAN PAUNESCU

Director General:  

  • Marius Seinea, marius.seinea@gds.ro 

Director Editorial

  • Stefan Radeanu -  stefan.radeanu@curierulnational.ro

Director Economic

  • Roxana Petcu, roxana.petcu@curierulnational.ro 

Director Publicitate/Marketing/Comunicare:

  • Cristian Hatis 
  • BUZZ! PUBLISHING 
  • Tel: 0757.279.306,
  • cristian@buzzpublishing.ro

Trafic/Difuzare:

  • Mihaela Negreanu,
  • Tel: 0758.256.441,
  • trafic@curierulnational.ro

Senior Editor:

  • PROF. UNIV. DR. Valeriu Rapeanu, office@curierulnational.ro

Corespondent la Strasbourg:

  • Maria Capitaine

Editor Coordonator:

  • Madalin Iulian Mihai, madalin.mihai@curierulnational.ro

Redactori:

  • Andreea Andrei, andreea.andrei@curierulnational.ro
  • Irina Bancila, irina.bancila@curierulnational.ro

Piata artei/corectura:

  • Mihai Gindu, mihai.gindu@curierulnational.ro

DTP

  • Stefan Hancu, dtpcurierulnational@gmail.com
Recomandat Curierul National
Ultimele comentarii:

CANCER : BOALĂ INCURABILĂ !!! ...
ANI a descoperit conflicte de interes in randul functionarilor publici

AICI "JOACĂ ,, BANUL : LAC SĂ FIE BROAȘTE SE AD ...
Monopol pe piaţa energiei

Pt. ,, TRANSPARENȚA ÎN LUME ' CU HOȚIILE LA VED ...
Facebook încearcă să dreagă busuiocul. Zuckerberg anunţă noi măsuri şi restricţii în contextul alegerilor din 2019

Cu 1200 de morți A ÎMPUȘCAT ȘI " justiția ,, ...
Ion Iliescu, aşteptat la Parchetul General în Dosarul Revoluției

CFR CALATORI sa cumpere vagoane second hand din ta ...
Întârzierile cumulate CFR în 2017: 9 ani!

Top articole:

Afişează articolele cele mai:
Votate | Comentate | Expediate

Radio Sud

Tipografia de Sud
Orologia Primo minuto

Sumarul ediţiei: