Prima pagină:

PDF
Descarcă »

Sondaj:

Au directorii din companiile de stat salarii prea mari?

Da, primesc prea mulți bani pentru performanțele l
Nu, sunt normale în comparație cu sectorul privat.
Nu știu/Nu mă interesează.

Comentarii (4) »
Sondaje vechi »

Contact:

Adresa:
Str. Cristian Popisteanu nr. 2-4
Sector 1, Bucuresti
Telefon/Fax:
021.599.55.00
021.312.13.00
E-mail:
office@curierul national.ro


Anunturi Publicitare Online

5 secunde - stiri instant

Jucarii si Accesorii Bebelusi
BestKids.ro


Jocuri si jucarii pentru copii - SaculCuJucarii.ro


« Alte articole din categoria Eveniment

Gazeta de Olt apare cu o nouă faţă începând cu 15 septembrie 2008

Eveniment

Cititorii Gazetei de Olt beneficiază de un design nou şi o reorientare a politicii de conţinut. "Gazeta de Olt a ajuns la maturitate; prin această schimbare ne-am propus să intrăm într-o etapă a consolidării şi a stabilirii noului rol pe piaţă: acela de a oferi mai multe informaţii locale şi un conţinut obiectiv.
Gazeta de Olt va cuprinde reportaje, dezvăluiri, informaţii sportive şi anunţuri publicitare. Suntem preocupaţi ca articolele să fie echilibrate şi echidistante", a spus Dan Voinea, noul director al Gazetei de Olt.  Noua identitate vizuală a ziarului reflectă dinamismul companiei şi noul stil de lucru. Schimbarea este susţinută de două spoturi şi o serie de spoturi audio difuzate la staţiile TV şi radio din Olt.
Noua Gazetă de Olt va pune accent pe comunicarea cu cititorii, oferindu-le o serie de facilităţi. De exemplu, persoanele fizice vor beneficia de anunţuri gratuite în paginile ziarului accesând adresa http://anunturi.gdo.ro.
Gazeta de Olt face parte din trustul de presă Media Sud, care cuprinde brandurile Gazeta de Sud, Radio Sud, Radio Prompt Beiuş, Curierul Naţional şi Tipografia de Sud. Gazeta de Olt este membru al Biroului Român de Audit al Tirajelor şi al A.P.E.L. (Asociaţia Patronală a Editorilor Locali). Gazeta de Olt este singurul cotidian judeţean din Olt care este auditat BRAT şi dispune de cifre SNA. Ziarul este lider de piaţă, având peste 27.000 de cititori zilnic, conform Studiului Naţional de Audienţă realizat în perioada aprilie 2007 - aprilie 2008.

 
  • Currently 3.67/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Noteaza articolul.

Nota curentă: 3.7 din 3 voturi

 


Comentarii

Curierul National nu este responsabilă juridic pentru conţinutul textelor de mai jos. Responsabilitatea pentru mesajele dumneavoastră vă revine în exclusivitate.

    Timpul de 30 zile în care puteaţi face comentarii pe marginea acestui articol a expirat.


    Sustine libertatea presei! Semneaza acum Initiativa Europeana pentru Pluralism în Mass-Media
    Recomandat pe Facebook
    Ultimele comentarii:

    Asta e smecherie ieftina pt schimbarea actionariat ...
    Compania Vulcan a intrat în insolvenţă

    Pe acelas loc in clasamentul problemelor acestei c ...
    Scăpaţi-ne de câinii şi cerşetorii comunitari!

    toata lumea a ajuns la capatul rabdarii nu mai sun ...
    Transportatorii au ajuns la capătul răbdării

    Uniunea bancaro-imobiliara este cheia succesului!! ...
    Ce catastrofă vine din "inima stricată a Europei"

    DACA LEGEA E ASA : b) pentru autovehiculele din ca ...
    Timbrul de mediu se mută la Tribunal

    Top articole:

    Afişează articolele cele mai:
    Votate | Comentate | Expediate

    Diverse:Stare vreme

    Vremea:
    Acum: 19°C.
    La noapte: 13°C.
    Mâine: 26°C. Detalii »

    Curs valutar:
    EUR: Tendinta 4.3465 lei
    USD: Tendinta 3.3601 lei

    Orologia Primo minuto

    Sumarul ediţiei: